وکیل پایه یک دادگستری

وکیل خانواده

بخش دوم :

برای خواندن بخش اول بر روی این متن کلیک کنید . بخش اول

وکیل طلاق و مهریه

وکیل طلاق و مهریه

بسیاری مواقع، مسائل و اختلافات پیش پا افتاده و ساده ای باعث مراجعه فرد به وکیل طلاق میگردد که اگر وکیل داگستری به این موارد توجه نکند قطعا مشاوره نادرستی خواهد داد. گرچه شاید به لحاظ قانونی و حقوقی، مشاوره حقوقی فرد مراجعه کننده و گفتن نکات قضایی و حقوقی برای وی مفید باشد و در ادامه بتواند با استفاده از همین مطالب طرح دعوی کرده و به آنچه میخواهد یعنی طلاق از همسر خود نائل آید اما شاید اگر وکیل طلاق قدری تامل و درنگ به خرج میداد، میتوانست از طلاق جلوگیری کرده و این خانواده را از تزلزل و تباهی نجات دهد. اینکه خانواده بنیان جامعه است بر کسی پوشیده نیست لذا طلاق میبایست به عنوان آخرین راه چاره مورد استفاده قرار گیرد.

. وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل مهریه و واژه هایی از این قبیل نباید این تصور را ایجاد کند که وکیل مذکور چون شغل و حرفه اش طلاق و مهریه و… است لذا وظیفه اش ایجاب می کند که به مسائل و دلایل تقاضای طلاق و مهریه و… نباید چندان توجهی داشته باشد و حتی این تصور وجود داشته باشد که اگر وکیل خانواده چنین کند به احتمال زیاد موکلش را از دست خواهد داد. خیر، وکیل خانواده اولین وظیفه اش جلوگیری از تزلزل خانواده است که ایجاد مانع در مسیر طلاق، در همین راستا است. گرچه این بدان معنی نیست که مشاوره حقوقی نادرست به موکل داده شود تا از طلاق یا تقاضای مهریه جلوگیری شود که این خود اشتباهی بس بزرگ است.

وکیل خانواده

منبع : http://vakilsara.ir/

, , , , , , , , ,


قابل توجه کاربران گرامی وب سایت وکیل سرا :

به منظور ارتقاء کیفیت مشاوره و اختصاص دادن فرصت کافی برای هر یک از موکلین گرامی ، خواهشمند است قسمت شرایط مشاوره در سایت را ملاحظه نموده در صورت لزوم با شماره های مندرج در صفحه اصلی تماس حاصل فرمایید . از پرسش هرگونه سوالات در قسمت نظرات یا دیدگاه ها خودداری نمایید لذا پاسخگو نمی باشیم و دیدگاه ها به منظور ارسال نظرات درباره محتواهای وب سایت می باشد . با تشکر مصطفی محمدی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =