وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری

قوانین ملکی سند مالکیت  اقدام عملی در اجراي ماده ١٤٩ قانون ثبت و بند ٣٩١ مجموعه بخشنامه ها به منظور اصلاح سند مالكيت نسبت به اضافی ملك به اين ترتيب نيست كه ذی نفع ، قيمت اضافي را بر اساس ارزش مندرج در سند انتقال و ساير هزينه هاي قانوني به صندوق ثبت توديع و بعد تقاضای اصلاح سند نمايد.لذا بدوا حسب تقاضای مالك بايد اقداماتي نظير بازديد از ملك توسط نماينده و نقشه بردار و كنترل ابعاد ملك و مجاورين و عرض گذرها صورت گيرد.
پس از تهيه كروكی ملك و مجاورين و گزارش به رييس ثبت و تائيد مراتب و قبول اصلاح سند مالكيت از طريق ماده١٤٩ قانون ثبت و دستور توديع ارزش آن و هزينه هاي مقرر ديگر قسمت حسابداری آن را محاسبه و ذي نفع مي تواند وجه مذكور را توديع نمايد.
حسب مورد اضافه مساحت موجود در ملك و با رعايت مقررات جزو محدوده ی ملك شده، حدود و مساحت در سند مالكيت مطابق با وضع موجود اصلاح خواهد شد.

, , , , , ,


قابل توجه کاربران گرامی وب سایت وکیل سرا :

به منظور ارتقاء کیفیت مشاوره و اختصاص دادن فرصت کافی برای هر یک از موکلین گرامی ، خواهشمند است قسمت شرایط مشاوره در سایت را ملاحظه نموده در صورت لزوم با شماره های مندرج در صفحه اصلی تماس حاصل فرمایید . از پرسش هرگونه سوالات در قسمت نظرات یا دیدگاه ها خودداری نمایید لذا پاسخگو نمی باشیم و دیدگاه ها به منظور ارسال نظرات درباره محتواهای وب سایت می باشد . با تشکر مصطفی محمدی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =