وکیل پایه یک دادگستری
وکیل طلاق و مهریه

وکیل طلاق و مهریه

وکیل خانواده طلاق و مهریه کیست

بخش اول :

بحث راجع به وکیل و وکالت در قانون مدنی(مواد665 تا678) آمده است. در خصوص طلاق نیز در قانون مدنی و قانون حمایت خانواده، مواد قانونی مرتبط آورده شده است. در اینجا صرفا به موارد و اقداماتی اشاره می کنیم که وکیل در موضوع خانواده اعم از طلاق( طلاق یکطرفه، طلاق توافقی) و مهریه انجام میدهد:

وکیل دادگستری زماتی که مراجعه کننده یا موکل پرونده ای در موضوع خانواده و بخصوص طلاق و مطالبه مهریه به وی ارجاع میدهد ابتدائا باید به دلایلی که موکل احتمالی به منظور درخواست طلاق یا مهریه به وکیل طلاق و مهریه ارائه می نماید توجه کند. وکیل خانواده نباید بلافاصله نحوه ی اقدام و شرایط دادخواست طلاق یا شرایط مالی و نحوه ی پرداخت را برای موکل بازگو کند.

منبع : http://vakilsara.ir

 بخش دوم وکیل طلاق و مهریه را بخوانید

, , , , , , , ,


قابل توجه کاربران گرامی وب سایت وکیل سرا :

به منظور ارتقاء کیفیت مشاوره و اختصاص دادن فرصت کافی برای هر یک از موکلین گرامی ، خواهشمند است قسمت شرایط مشاوره در سایت را ملاحظه نموده در صورت لزوم با شماره های مندرج در صفحه اصلی تماس حاصل فرمایید . از پرسش هرگونه سوالات در قسمت نظرات یا دیدگاه ها خودداری نمایید لذا پاسخگو نمی باشیم و دیدگاه ها به منظور ارسال نظرات درباره محتواهای وب سایت می باشد . با تشکر مصطفی محمدی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =