وکیل دادگستری
به این پست امتیاز دهید

درباره وکیل سرا بیشتر بدانید

وکیل سرا،  از سال ۱۳۹۳ فعالیت جدی و مستمر خود را  در خصوص موضوعات و خدمات حقوقی و قضایی  در فضای مجازی آغاز نمود.  مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیاری در این سال ها توسط وکیل سرا صورت گرفته است.  به به غیر از ارائه مشاوره های متعدد، بخشی از اقدامات وکلای وکیل سرا، وکالت دعاوی دادگستری در موضوعات عمومی و تخصصی می باشد که تقریباً شامل اکثر موضوعات حقوقی  در حوزه های مختلف و اغلب، در دادسراها و دادگاههای تهران می باشد.


 وکیل سرا دارای  تیم متخصص و مجربی از وکلای دادگستری بوده، و  به فراخور موضوع و پرونده، همکاری مستشاری معدودی از قضات بازنشسته و برخی از اساتید حقوق را در کنار خود دارد. شایان ذکر است که وکالت حیطه و آوردگاه اقدام، تخصص و تجربه است به همین جهت، در وکیل سرا به مسائل آکادمیک و نظری صرف، بجز بر حسب ضرورت، پرداخته نمی شود.

وکیل سرا در سال  ۱۳۹۶ موسسه حقوقی فریاد دادپویان را به ثبت رساند و در ادامه، در دو قسمت مجزا، یکی دفتر وکالت و دیگری موسسه حقوقی فعالیت مستمر دارد.


 وکیل سرا در قسمت مشاوره، با توجه به نیازهای عموم مردم، بخصوص مراجعین دادگستری، مشاوره های غیر حضوری و تخصصی، خدمات مشاوره حقوقی و قضایی را ارائه می نماید. همچنین، در صورت ضرورت، وکالت پرونده های قضایی متقاضیان را به نحو مطلوب انجام می دهد.

با عنایت به اینکه در سال های اخیر، موسسات حقوقی زیادی توسط اشخاص غیر وکیل ایجاد و دربرخی موارد، موجب ورود خسارتهای بسیاری به مردم گردیده است، تیم وکیل سرا، با مدیریت و مسئولیت تام مصطفی محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) خدمات حقوقی و قضایی خود را ارائه می نماید.

از ویژگی ها و مزیت های وکیل سرا، پاسخگویی مناسب و مستمر و ثبات و تداوم در مدیریت و مسئولیت می باشد. وجود پرونده‌های موفق و مشابه قابل ارائه در اکثر موضوعات حقوقی، نشان از توانمندی وکیل سرا دارد. در تمام این سالها، صداقت و واقع گرایی، گریز از دلالی و دلالان قضایی (کارچاق کنی)، توجه به منویات و رضایت اکثر موکلین سرلوحه کار وکیل سرا در حرف و در عمل بوده است.


قابل توجه کاربران گرامی وب سایت وکیل سرا :

به منظور ارتقاء کیفیت مشاوره و اختصاص دادن فرصت کافی برای هر یک از موکلین گرامی ، خواهشمند است قسمت شرایط مشاوره در سایت را ملاحظه نموده در صورت لزوم با شماره های مندرج در صفحه اصلی تماس حاصل فرمایید . از پرسش هرگونه سوالات در قسمت نظرات یا دیدگاه ها خودداری نمایید لذا پاسخگو نمی باشیم و دیدگاه ها به منظور ارسال نظرات درباره محتواهای وب سایت می باشد . با تشکر مصطفی محمدی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =